Dlouhé Dvory - místo setkávání 

Dovolte mi prosím předat něco z toho, co jsem se naučila a během života pochopila.


Jmenuji se Lenka Fofová a vítám všechny, kteří jste navštívili mé stránky.

Své zkušenosti jsem začala sbírat již ve svém dětství. Vždy mě přitahovali lidé, kteří se životem již mnoho naučili a já byla dostatečně zvědavá a neodbytná. Ráda jsem pomáhala lidem. V době dospívání se mi dostala do ruky kniha Marie Treben o léčení bylinami. To byla má učebnice. Sbírala jsem byliny, vařila čaje, připravovala tinktury a masti, abych mohla pomáhat potřebným.

Když došlo na volbu povolání, záhy jsem poznala, že svou vysněnou dráhu porodní asistentky nastoupit nemohu, a tak padla volba na mou druhou velkou zálibu, a tou bylo vaření. Tak jsem se tedy vyučila kuchařkou. Brzy jsem zjistila, jak důležitá je dobrá strava pro naše celkové zdraví.

Díky svým rodičům i babičce jsem byla vychována v hluboké víře v Boha a jsem jim velmi vděčná, že mi tak ulehčili mou cestu životem. Vždy jsem byla a jsem obklopena velkou rodinou a spoustou dobrých přátel. Smět pro ně něco vykonat, mě činí šťastnou.

Protože bych velmi ráda předala své nabyté dovednosti a zkušenosti, rozhodla jsem se změnit své působení a začít pracovat z domova. Máte-li touhu prožít radost a teplo domova při společné přípravě pokrmů pro Vaše tělo anebo prožít zklidnění, lehkost a posílení pro Vaše tělo i duši.

O nás! 

ŽIVOTEM KE ZDRAVÍ

VOLNÉ SPOLEČENSTVÍ POMÁHAJÍCÍCH ŽEN

Vzniklo z potřeby kruhu žen stejného ladění s touhou uplatnit vlohy a schopnosti v pomoci potřebným. Každá z nás má jiné předpoklady a jiné zaměření, ale všechny máme společný cíl. Pomáhat jak v péči o zdravotní stav jednotlivců, tak i v jejich nasměrování k duchovnímu růstu v běhu všedních dní i v těžkých okamžicích jejich života.

Nabízíme pomoc, oporu a naději pro zvládnutí Vaší momentální životní etapy.

Více naleznete na www.zivotemkezdravi.com